Prestiżowa inwestycja
na Starym Mokotowie

Nową inwestycją Grupy Landeskrone jest Puławska / Merliniego, odrestaurowana kamienica znajdująca się w części Starego Mokotowa tuż, przy Centrum Sportu i Rekreacji “Warszawianka” i Królikarni. Jest to wyjątkowa oferta dla osób ceniących elegancję i oryginalność. Dzięki kunsztownym rzeźbom i meblom w stylu art déco, marmurowym posadzkom i wielu innym dodatkom, obiekt posiada niepowtarzalny styl.

Lista apartamentów

Doskonała lokalizacja

Kamienica jest w doskonałej lokalizacji, zarówno dla dojeżdżających do pracy (10 min do Śródmieścia), oraz dla ceniących sobie przyrodę i spokój, gdyż mieści się tuż obok parków. Aby zapewnić pełen komfort naszym Mieszkańcom, przygotowane zostały garaże, winda i komórki lokatorskie. Przed budynkiem znajdować się będzie prywatny ogród do wyłącznej dyspozycji Mieszkańców, wraz z wyznaczoną częścią dla dzieci.

Lokalizacja inwestycjiZnajdź swój wyjątkowy
apartament

Puławska / Merliniego to wyjątkowa inwestycja w centrum Warszawy. Odrestaurowana kamienica zapewni 15 komfortowych apartamentów o zróżnicowanej powierzchni od 50 m2 do 200 m2 z możliwością połączenia powierzchni w dowolny sposób.

Lista apartamentów